header header header header header

Specialista na infekční choroby, specializovaný mykolog, vedoucí oddělení onkologického centra «Davidov» Lékařské centrum pojmenované po Rabin Victoria Neumann: “Plísňová infekce infikuje krev a zahajuje proces nekrózy.” Existuje spása, ale ne pro každého! “

Victoria Neumann: "Zaručuji, že každý člověk s plísňovou infekcí z vybraných krajů dostane preferenční výrobek, který vás zbaví plísní a zabrání otravě krve, bez recidívi."


Prosím, nečekejte a zbavte se plísní hned, dokud se nezačne šířit dále celým tělem! Doba přežití lidí s plísní nehtů není delší než 15 let. 61% infikovaných zemře během prvních 10 let nemoci.


 

Proč považujete plíseň na nehtech za nebezpečnou nemoc?

A víte vy, kolik lidí zabily plísně v roce 2020? V roce 2020 zemřelo v našem regionu 55 tisíc lidí. Z toho více než 31 tisíc na následky plísní. To je více než polovina. Plíseň nehtů ovlivňuje nejen samotné postižené nehty. Přes tkáně chodidel proniká do krevního oběhu a šíří se do celého organizmu. Plísně doslova ničí tělo zevnitř a vyvíjí na všechny orgány obrovský tlak. Infekce se usazují ve vnitřních orgánech a postupně se tam začínají množit a způsobuje poškození orgánů. Začíná mykóza vnitřních orgánů. To znamená, že každá infikovaná osoba v podstatě hnije zevnitř. Srdce může kdykoli selhat, může prasknout céva v mozku, anebo rakovina jater nebo selhání ledvin. Každý, kdo má plísně, je v nebezpečí. Jakékoli oslabení imunitního systému v důsledku běžného nachlazení, stresu při práci nebo nervového stresu může vést k neočekávané smrti.

Proto považuji písně na nehtech za extrémně nebezpečnou nemoc, která je v současné době jedním z vůdců v úmrtnosti všech nemocí na světě. Každý slyšel o rakovině a onkologii, ale přiznejme si toto, rakovina se vyskytuje u 3–4% lidí a téměř každý druhý člověk po 40–45 letech má plísňové onemocnění.

Tak proč lékaři nad touto nemocí nemůžou vyhrát? Musíte přece zachraňovat lidi.

Za prvé, lidé často nechodí k doktorům s plísněmi, protože s myslí, že to není příliš nebezpečné onemocnění. A pokud chtějí přijít, pak teprve tehdy, když jsou zcela donuceni a mají značné problémy s nohou nebo prsty a nehty. Něco jim doktor předepíše, chvíli to bude lepší, a pak se už neobjeví, dokud to nebude úplně špatné. Aby však byla plíseň odstraněna, je nutné se zapojit do terapie průběžně. Kromě toho málokdo chápe strašné důsledky infekce plísní a to, co může plíseň udělat s vašimi vnitřními orgány. Mohu vám uvést stovky případů, ale raději se budu zabývat jenom těmi, které nejjasněji ukazují celé nebezpečí co vše můžou zbůsobit infekce plísní.

Jedním z nejznámějších vnějších projevů mykózy je plíseň na nehteh:

ZOBRAZIT FOTO

Plísně způsobující nekrózu tkání a hrozí amputace:

ZOBRAZIT FOTO

Plísně, které požírají lidské měkké tkáně:

ZOBRAZIT FOTO


Když plísně vyřešíme z venčí to je výborný výsledek ale musíme plísně zničit hlavně uvnitř organizmu. Neboť by vám stále hrozila jistá smrt.

Za druhé, kliniky v dnešní době trpí nedostatkem personálu. Je těžké řešit velký počet pacientů, pokud jste jediným mykologem v celém okrese a nedostatek dermatologů je více než 37%??? A nejhorší na tom je to, že více než polovina kádrů přichází se zakoupenými diplomy. Mám strach jim vůbec dovolit aby léčili nějaké pacienty. Většina z nich předepisuje takové léčby, že by bylo pro postiženého pacienta aby raději seděl doma a ani na kliniku nechodil. Obvykle se bojí, aby neublížili lidim. Nový kolegové předepisují takové léčení, že by bylo lepší, kdyby pacient seděl doma a nešel čekat hodinové fronty na klinice. Nemohu odmítnout přijmout takové odborníky: protože doktoři mi katastrofálně chybí. Každý z nich má diplom, někteří dokonce červené.Vystudovali s vyznamenáním a ničí lidi. Staří doktoři vymírají, a mi ostatní jsme hodně nervózní máme toho všichni hodně. Jejich místa jsou obsazovány “těmito všeumělci”, kteří nevědí, co mají pacientu v takové situaci předepsat. Ráda bych je všechny vyhodila a najala kvalifikovaný personál, ale kde ho dnes vzít?

Je pravda, že se ukázalo, že kvůli nedostatku kvalifikovaných lékařů v našem regionu je tak vysoká úmrtnost na plísně nehtů?

Nejen to. Akutně chybějí i normální léky. V lékárnách se prodává všechno možné, jediným problémem je to, že to nemůže opravdu pomoci. Zastaralé léky, které již nepomáhají nebo mají padělky, které jsou široce inzerovány, jsou drahé, ale jsou málo užitečné. Mladí a noví lékaři jsou rádi, že předepíšou cokoli. Často existují léky, které mohou dočasně pomoci, ale zároveň ničí játra nebo žaludek tak silně, že následky mohou být fatální. Ano, a většina léků není zaměřena na skutečné odstranění plísní, pomáhají odstraňovat pouze vnější projevy plísní, která dále zůstává ve vašem těle, a pomalu tělo ničí a zabíjí zevnitř.

Na konci získáme tento výsledek: lidé se nemůžou úplně zbavit plísní a umírají v důsledku infekce krve a poškození vnitřních orgánů, které způsobí obyčejná nehtová plíseň. Samozřejmě existují i ​​soukromá lékařská centra, ale tam pracují stejní lékaři jako na běžných klinikách. Navíc většina z nich jsou absolventi, kteří ve skutečnosti neumí pomoci lidem. Jejich jediným úkolem v soukromém zdravotním středisku je vybrat od člověka maximální možné peníze. Jejich úkolem je pomoci a ne vyléčit.

Co mají dělat lidé, kteří mají plísně na nehtech? Čekat na smrt? Jste vedoucí lékařka, pokud víte o problému, proč jej nevyřešíte!

Samozřejmě, že nečinně nesedím, ale problém se zaměstnanci nedokážu vyřešit okamžitě je to velmi složité. To vše nezávisí na mně, ale na práci lékařských fakult a různých ústavů. Nemohu školit všechny nové doktory sama. Bohužel, nelze tedy očekávat rychlé řešení tohoto problému. Navíc taková situace není jenom u nás ale. V sousedních regionech to není o nic lepší. Téměř všude je stejná situace.

V tomto boji za životy lidí mám však také světlý okamžik. Podařilo se mi dosáhnout toho, že naše klinika byla vybrána jako hlavní základna pro preferenční-slevový program pro dodávku nového přípravku, který může lidi zcela zachránit od plísní a odstranit je kompletně z těla. Program byl plně spuštěn ve druhé polovině roku 2019, obyvatelé České republiky ho mohou získat právě teď, než k němu získají přístup obyvatele všech ostatních evropských zemí.

Proč si myslíte, že tento nový přípravek nějak výrazně změní situaci?

Úplně eliminuje plísně nehtů, odstraňuje jak vnější projevy, tak i projevy v celém těle. Od prvních dnů používání přípravku klesá ohrožení života infikovaného na téměř 0. Stačí, když člověk jednoduše začne tento inovativní přípravek používat a téměř okamžitě opouští rizikovou zónu. Tento produkt čistí krev a vnitřní orgány od plísní, které jsou distribuovány v těle, a zastavuje procesy způsobené plísněmi, která vás tiše zabíjí zevnitř.

Podle mého názoru tento inovativní gel zachrání desítky tisíc životů. Proto když jsem mohla, tak jsem bojovala na mezinárodním fóru lékařů infekčních nemocí a trvala jsem na výběru České republiky jako první země pro zkušební provoz preferenčního programu.

Co je to za inovativní přípravek? Jaké je tajemství jeho účinnosti?

Tento gel je v současné době absolutním lídrem v odstraňování písňové infekce, jedná se o novou generaci Skinatrin. Na rozdíl od mnoha jiných produktů, nebyl vytvořen komerční farmaceutickou společností, ale vědeckými pracovišti. Tento gel byl vytvořena meziresortní skupinou nejlepších lékařů a vědců z Izraele a Spojených států. Z hlediska účinnosti je účinek tohoto gelu desetkrát větší než většina tradičních lékařských a kosmetických prostředků na plísně. Zároveň nemá žádné vedlejší účinky, není návykový a posiluje imunitu vůči plísňovým patogenům, což maximálně eliminuje výskyt opakování nemoci.

Tajemství jeho účinnosti je kombinovaný a účinný účinek na lidský organismus. Jediným důvodem neustálého boje s plísní nehtů - je obtížnost jejího úplného zničení. Nejčastěji zůstává někde na nohou nebo vnitřních orgánech a po léčbě nehtů se znovu a znovu vrací. Současně s tímto není imunitní systém těla schopen se s tím vyrovnat sám. Maximem co můžete udělat, je omezit vývoj plísňové infekce a zabránit jakémukoliv oslabení imunity, která vede k rychlému růstu plísní, rozvoji rakoviny a smrti.

Skinatrin vytváří v těle speciální protilátky, které působí na plísně a ničí ji v celém organismu. Díky tomu je lidský organismus od plísní úplně očištěn. A kromě toho stimuluje produkci protilátek v budoucnosti. Používáním gelu umožňujete desetkrát zvýšit odolnost oranizmu vůči plísním. Opakování plísní je velmi nepravděpodobné. Skinatrin 1 kůra tohoto gelu kompletně čistí tělo od plísňové infekce a zabraňuje tak komplikacím.

Korespondent: „Proč je přípravek Skinatrin účinnější než tradiční antimykotika prodávaná v lékárnách?“

Kvůli tomu, že Skinatrin je přípravek nové generace. Je všeobecně známo, že plísňové infekce jsou živé organismy a také se přizpůsobují okolním podmínkám jako všechny živé organismy. Absolutní většina antimykotik byla vyvinuta před 20–30 lety a během tohoto období si plísňové infekce vytvořily vlastní imunitu vůči většině antimykotik. Skinatrin je zcela nový nástroj - který byl vyvinut s ohledem na studium patogeneze více než 6 000 různých kmenů plísní a díky svému unikátnímu vzorci zcela ničí plísně jak na vnější straně, na nehtech a kůži, tak i uvnitř těla a tím se očistí celé tělo od plísní. A nejdůležitější věcí je - že všechno je to na přírodní bázi.

To znamená, že moderní nemocniční léčení je minulostí a plísní se můžete zbavit z pohodlí svého domova za 2-4 týdny. Skinatrin spálí, zničí a znicitlivý plísně:

  1. “restartuje” tělo na buněčné úrovni.
  2. eliminuje a odstraňuje příčinu nemoci, zcela čistí pokožku a nehty od plísní a nedovoluje její návrat.
  3. čistí komplexně celou plísňovou infekci.

Od prvního den Skinatrin začíná celkovou regeneraci organizmu. Po 2-3 dnech se vzhled postižených nehtů začíná zlepšovat. A po 2-4 týdnech bude infekce úplně zničena.

Skinatrin je plně certifikován jak v Izraeli, tak v Evropě (všechny výrobky jsou schváleny evropskou směrnicí 12.29). Složení přípravku Skinatrin je sestaveno tak, aby nezpůsobovalo alergické reakce. Je zcela bezpečný pro játra, která obvykle nejvíce trpí při užívání prakticky jakéhokoli léku, tak pro žaludek a ledviny.

Skinatrin zabíjí plísňové infekce díky:

Olej ze semen ostropestřce mariánského (Silibum Marianum), mandlový olej

Posiluje nehtové lůžko, podporuje růst nehtů a odstraňuje žloutnutí, zlepšuje přívod krve do nehtového lůžka.

Olej z čajových lístků, včelí vosk, olej z černého pepře,

Vykazují celkové antibakteriální, antimykotické a antiseptické účinky na intracelulární úrovni buněk, odstraňuje odumřelé buňky.

Výtažek z listů kaštanu, olej z květů tymiánu.

Vyživuje nehtovou destičku vitamíny, vyhlazuje ji, snižuje suchost a brání křehkosti nehtů. Podporuje tvorbu přirozené antifungální bariéry.

Extrakt z hřebíčku

Stimuluje růst zdravých nehtů, obnovuje poškozené tkáně, zabíjí plísně, je silné antimykotikum.

Extrakt z dubové kůry, limonen

Zabraňuje šíření plísní do celého organizmu. Odstraňte svědění, podráždění kůže, dermatitidu, praskliny a ekzém.

Kyselina mléčná

Odstraňuje nepříjemný zápach

Pro odstranění infekce a zánětu již NENÍ NUTNÉ přípravek neustále používat. Nemusíte se bát, že navždy ztratíte nehty, nebo mobilitu. Lidé se tímto zbavují plísní a jsou znovu zdraví. Nemá to však být hlavním cílem medicíny na celém světě?

Jak mohou lidé získat Skinatrin? Potřebují nějakou pomoc nebo cestovní pas?

Vše, co je potřebné - je žít v České republice a být starší 26 let. Skinatrin je odesílán přímo ze skladu a doručen na dobírku kurýrem do 2-3 dnů. Považovali jsme za neproduktivní myšlenku převážet výrobky z okresu do okresu a mít více skladů kde jsou výdejní místa pro klienty. Proto z centrálního skladu se posílá výrobek na adresu klienta s minimální čekací dobou. Pacienti s plísněmi trpí každý den a my je nebudeme nutit, aby se postavili do fronty a čekali v každém okresním skladu na výdej přípravku a dělali jim ještě větší stresy. Proto je velmi snadné dostat přípravek ve slevovém programu s 50% slevou:

  • Vyplňte žádost . a objednejte Skinatrin;
  • Počkejte na volání našeho konzultanta, zodpoví všechny vaše otázky. Sdělíte mu dodací adresu;
  • Dodání se provádí do 2-3 dnů kurýrem na dobírku.

Je potřeba zanechat žádost na stránkách, které jsou vytvořeny pro Českou republiku. Jak jsem řekla, stačí zadat své jméno a telefonní číslo. Já osobně ručím za to, že všichni, kdo vyplní objednávku, dostanou svůj produkt.


Zásoby Skinatrin se blíží ke konci, a proto jsme nuceni omezit dobu trvání slevového programu na (včetně).

Na žádost Victorie Neumanové jsme zde umístnili odkaz na web, aby jste mohli požádat o Skinatrin ve slevovém programu:194 dnešních komentářů
Darina

Děkuji za velmi užitečné informace! Objednala jsem si gel s 50% slevou! Konzultant mi řekl, že je ještě na skladě, ale rychle ubývá. Díky štěstí jsem našla tuto zprávu a úspěšně jsem vyřešila svůj problém. Izraelská medicína je nejlepší na světě!

před hodinou
Leona

Všem doporučuji! Gel mi již přišel, nedávno jsem ho začala používat, a účinek na kůži kolem nehtů je již viditelný!

před hodinou
Sára Wolfová

V dnešní době dostat plísně je snažší než kdy jindy, všude kolem jsou nehygienické podmínky, špína.…Musíte ale riskovat a po tréninku jít do sprchy. Pravděpodobně jsem ty plísně chytila tam. Objednala jsem si tento gel gel pro sebe, měla jsem strašné nehty (sleduji lékařský vývoj). Už jsem přemýšlela, jak si laserem nechám odstranit poškozené vrstvy nehtů. Díky bohu, že k tomu nedošlo. Po 2 týdnech moje nehty začínají být jako nové.

před hodinou
Karin

Jsem velmi vděčná za informace o tomto výrobku. Dlouho jsem hledala něco takového. Mám radost, že jsem stihla slevový program! Děkuji!

před hodinou
Marek

Victorie Neumannová, děkuji Vám! Zkouším to jen chvíli a je to opravdu lepší. Uvidíme, jak to bude vypadat zase za týden. Je to ještě příliš brzy říkat něco o výsledku, napíši Vám později. Navenek se však nehty mění k lepšímu. Takže si myslím, že všechno bude v pořádku!

před hodinou
Victoria Neumann:

Nebojte se a pokračujte v používání Skinatrin. Hlavní věcí je pravidelnost a postupovat podle pokynů pro použití.
S pozdravem. Dr. Victoria Neumannová

před hodinou
František

Hmmm .... Určitě je to zajímavé vyzkoušet. Přečetl jsem si to, promyslel si to. Moje prababička skutečně trpěla plísní, nakonec zemřela na rakovinu prsu. Dědeček nyní také trpí plísněmi s podezřením na rakovinu. A teď mám i já nehty vysoké a palce jsou žluté. Asi si to objednám. Není to tak těžké.

před hodinou
Tomáš

Františku, objednej si ten Skinatrin, nebudeš litovat, zvlášť teď když je sleva 50%. Samotným problémem u mně bylo, že to začalo na nohou a potom se mi to přeneslo na celá chodila. Velké díky mé matce, že jsem našel fungonis gel a nutila mě, abych ho používal pravidelně. Mimochodem, koupil jsem to před měsícem, bez jakékoliv slevy (a cena byla slušná). Z měsíční kůry mi ještě zbývá 1 týden, většina plísní zmizela, stále je trochu ještě na palci, neexistují ale žádné další! Ještě týden to musím pravidelně mazat. Předtím, jsem používal hodně věcí ale nic nepomohlo.

před hodinou
Natálie

Jak si mám objednat Skinatrin?

před hodinou
Martin

Natalie, tady je odkaz za web , abyste mohla zanechat žádost ve slevovém programu Skinatrin. Osobně mi velmi pomohl.

před hodinou
Natálie

Ano, Martine a děkuji, už jsem udělala objednávku, ale můžete mi prosím říci, jak zásilka přijde?

před hodinou
Martin

Natalie, přijde za pár dní, kurýrem)

před hodinou
Štěpánka

Je to neuvěřitelný gel, doporučuji všem, když jsem měla plísně nechodila jsem ani na pláž a nemohla jsem nosit otevřené boty. Ale po použití gelu asi za 3 týdny to bylo mnohem lepší a nyní nemám žádné stopy po plísních.

před hodinou
Mirek

Stěpánko, je to skvělé, že se to dá objednat na internetu, je to levnější a pohodlnější, aniž bych opustil svůj domov, udělal jsem vše s obrovskou 50% slevou!

před hodinou
Alexandr

To je velmi dobrý výrobek, moje žena a já jsme to používali poté, co jsme se oba nakazili plísněmi. Rodinná terapie byla vynikající, plísně nám zmizely a neobjevily se znovu. Nyní bez váhání znovu chodíme do veřejného bazénu a do lázní.

před hodinou
Alena

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na tento článek, už jsem si udělala objednávku, čekám na zásilku. Jsem starší člověk, je pro mne velmi těžké jít do nemocnic a sedět v řadě tři hodiny.

před hodinou
Ema

Ano, Aleno bezpochyby. Účinek Skinatrinu je velmi silný a co je nejdůležitější, zcela přírodní složení. Pospěšte si s objednáním, dokud je slevový program! Mojí tchýni to pomohlo, úplně se zbavila plísní na nohou a nehtech.

před hodinou
Emilie

Děkuji, gel mi velmi rychle pomohl! Objednala jsem si to na oficiálních stránkách výrobce! Nečekejte s terapií, je lepší se těchto problémů s plísněmi zbavit hned, než se rozšíří.

před hodinou
Leona

Děkuji Emilie. Kdyby jste to nenapsala tak bych nevěřila v účinnost tohoto gelu! Moje nehty jsou neustále žluté a třepí se, snažila jsem se je ošetřovat speciálním lakem, pila jsem prášky. Lak pomohl jen dočasně. Prášky ničily můj žaludek Nyní používám Skinatrin, výsledek je super. Používám ho už 3 týdny, ale rozhodla jsem se pro měsíční kůru, vydržím to až do konce!

A kurýr mi gel přivezl velmi rychle.

před hodinou
Hana

Výsledek jednoduše předčil moje očekávání. Všechny plísně na prstech zmizely za 2 týdny! Objednala jsem pár dalších balíčků svým přátelům.

Před 57 minutami
David
Plísně jsem si donesl z vojny. Snažil jsem se jich zbavit různými prostředky - neúspěšně. Dozvěděl jsem se o Skinatrinu od přítele lékaře. Koupil jsem si ho se slevou. 2krát denně jsem to poctivě mazal podle pokynů, stříhal si nehty. Terapie trvala asi měsíc.
Objednal jsem si to tady, velmi rychle mi zavolali a objednávku jsme potvrdili. Jak začne teplo mohou nosit alespoň sandály a nestydím se navštěvovat bazén.)
Před 55 minutami
Kateřina
Můj manžel trpěl plísněmi 3 roky, byla to naše noční můra, jeho nehty byly žluté a já ani nedokážu popsat tu strašnou vůni. Nejprve jsme kapaly různé kapky, pak nějaké laky, nepamatuji si jména, můj manžel se prostě vyděsil a dělal všechno možné, ale přesto nic nepomohlo. Zkoušeli jsme Skinatrin na radu mého přítele a výsledky byly viditelné již po 2 týdnech. Je škoda, že to nebylo možné získat dříve s 50% slevou.
Před 53 minutami
Julie
U našeho přítele v soukromé lékárně, Skinatrin, se prodává za téměř 60 euro, potřebná větší kůra obecně přesahuje 350 euro, takže jsem si to ani neodvážila koupit, bylo to hodně peněz. A zde jsem našla právě probíhající slevový program a okamžitě jsem si to objednala.
Plísně ustupují každý den.
Před 48 minutami
Victoria Neumann:

Julie, všechny lékárny chtějí prodat a vydělat. Rouhání je u lidí tak výnosné. Nyní budeme sledovat: kde a komu zasíláme produkt.

S pozdravem, Victoria Neumannová

Před 36 minutami
Karolína
Moje výsledky. Nutné je postupně odstříhávat nehty!
Před 44 minutami
Leoš
Několik desetiletí se pokouším si vyléčit zanedbané plísně a všechno marné. Rozhodl jsem se vyzkoušet Skinatrin, o kterém tady mluvila doktorka, všechny své problémy jsem vyřešil za měsíc. A otázkou je, kde byl tento gel tolik let?
Před 39 minutami
Victoria Neumann:

Leoši, bohužel, nic se už nedá dělat. Trvalo hodně času, než se vyvinul takový účinný přípravek, investovalo se hodně peněz. Ale pozitivum je, že po tak dlouhé době se lidé nyní mohou rychle zbavit problémů s plísněmi.

S pozdravem, Victoria Neumannová

Před 36 minutami
Bětka
Přečetla jsem si zajímavý článek a okamžitě jsem se rozhodla objednat si tento gel. Skutečnost je taková, že mi konvenční léky na krátkou dobu pomohly - plísně, jak mi bylo řečeno, je obtížné léčit. Nyní vám sdělím své výsledky. Skinatrin přišel velmi rychle. Velice vám děkuji, pomohlo to, nyní alespoň můžu normálně žít!
Před 31 minutami
Ilona
Lidé, řekněte mi, kde jste si objednali tento gel? V lékárnách takový výrobek není na prodej, ale na internetu je to nějak děsivé bojím se to objednat. Nechtěla bych si koupit nějaký falešný gel, a potom mít problémy.
Před 27 minutami
Victoria Neumann:

Ještě jednou opakuji, že výrobek Skinatrin lze objednat POUZE na oficiálních stránkách, musíte:

  • Vyplnit žádost o Skinatrin;
  • Počkejte na volání našeho konzultanta, zodpoví všechny vaše otázky. Domluvíte se na dodací lhůtě a dáte mu adresu;
  • Doručení na dobírku kurýrem je 1-2 dny.
Speciálně, v rámci preferenčního programu, existuje možnost získat Fungonis gel za zvýhodněnou cenu, ale nebude to trvat příliš dlouho, takže si pospěšte s objednávkou!
Ale pozor na padělky, prosím.

S pozdravem, Victoria Neumannová

Před 15 minutami
Květa

Příčinou plísní na nehtech byla plíseň na nohou, která byla léčena s různým úspěchem (pod dohledem dermatologa) a pravidelně „ničila“ moje nohy. Někde asi před 3 lety se nehty na velkých prstech zpočátku barvit žlutě, pak se jednoduše „oddělily“ od kůže. Nový nehet, který rostl, se okamžitě zbarvil do žluta, byl pokřivený. Lékař mi předepsal kombinovaný léčebný režim, který obsahoval kromě lokální léčby i dlouhodobé interní pití antimykotik. Nechtěla jsem si kazit ledviny a játry a začala jsem hledat druhou alternativu. Během 2,5 roku jsem na sobě testovala léky i alternativní metody léčby. Plísňová infekce nereagovala na léčbu, dokud jsem nenašla Skinatrin! Za 16 dní bylo vše skoro v pořádku. Přeji vám aby jste také porazili nehtové plísně !!

Před 5 minutami